Olimp Tribusteron 90 120caps

Olimp Tribusteron 90 120caps

تراي باسترون ۹۰ الیمپ پودري ،حاوي عصاره آبدار پانك توروين (تري بولوس ترس تريس) است توضیحات تکمیلی آن را در زیر  می توانید مطالعه نمائید.

Olimp Tribusteron 90 120caps 300x300 Olimp Tribusteron 90 120caps

تعريف عمومي :
تراي باسترون ۹۰ الیمپ پودري ،حاوي عصاره آبدار پانك توروين (تري بولوس ترس تريس) است كه منبع گليكوزيد، ساپونين استروئيد (بيشتر پروتوديوسين و پروتوگراسيلين و نيز ديوزژنين، راسكوژنين، جيتوژنين و تيگوژنين)، قلياي گياهي (مشتقات هورمون، هورمون و هارمين) و بيوفلی وونویدز است. مواد بيواكتيو موجود در عصاره تري بولوس ترس تريس داراي اثر ضد ميكروب، ضد التهاب، محرك ايمني، و ضد سرطان و كاهش دهنده سطح كلسترول خون ميباشد. محصول بر روی  تعادل هورموني بدن تاثیر گذار است بدون آنکه مکانیزم  تنظيم هورموني را مختل سازد. اين يك محصول هورموني نيست بلكه مواد آن‌ (بيشتر ساپونين) موجب افزايش زياد تستوسترون در مردان و سطح اوستراديول در زنان است بدون آنکه فراتر از سطح مناسب فيزيولوژي ببرد. تراي باسترون الیمپ ۶۰ اثر كلي محرك و تشديد كننده دارد و نيرو و سرزندگي را حفظ كرده، فرآيند آنابوليك را فعال ميسازد، حركات جسماني و طاقت بدن را بيشتر ميكند. به علاوه عملكرد قوه جنسي دارد و ليبيدو ر افزايش ميدهد و علائم نقص قواي جنسي را از ميان ميبرد. اين محصول مناسب  ورزشكاران افراد بزرگسال فعال (به جز زن حامله و شيرده) به شكل عامل افزايش سلامت روحي و كلي فرد مصرف می شود .

كار آيي Olimp Tribusteron 90 120caps:

– اثر ضد ميكروب، ضد التهاب، محرك ايمني، و ضد سرطان و كاهش دهنده سطح كلسترول خون
-موثر در تعادل هورمونی
– افزایش دهنده تاثیر آنابولیکی و استقامت بدنی
بهبود دهنده قدرت جنسی آقایان
– عامل افزايش سلامت روحي و كلي فرد

طرز مصرف Olimp Tribusteron 90 120caps:
۱ الی۲ كپسول را روزانه در بهترین حالت با شكم خالي يا در غیر اینصورت پس از مشورت با متخصص تغذیه یا پزشك مصرف کنید . محصول به شكل مكمل غذايي بزرگسالان توصيه مي-شود. از دسترس کودکان دور نگهدارید. از مقدار دوز روزانه تجاوز نكنيد. مكمل غذايي جانشين غذاي متعادل و متنوع نمی باشد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه