چهار راه برای چربی سوزی بیشتر

چهار راه برای چربی سوزی بیشتر

3 5 چهار راه برای چربی سوزی بیشتر

کاهش چربی در طول تمرین شما کالری می سوزانید. همچنین اگر شما سخت تر تمرین کنید هم در طول و هم بعد از تمرین روند چربی سوزی را خواهید داشت.در این مطلب هدف کاهش چربی بدن است . برخی از راههایی که برای سوزاندن چند کالری بیشتر موثر می باشند را در اینجا مرور می کنیم . فراموش نکنید شما در مسیر رسیدن به وزن ایده آل بایستی از رژیم غذایی مناسب بهره بگیرید

۱٫فعالیت بیشتری انجام دهید

گاهی اوقات در برنامه تمرینی شما ۱۰ تکرار ذکر شده است . وقتی به عدد ۱۰ میرسیم سریعا تمرین را قطع می کنیم در حالی که می توانیم یک یا دو تکرار بیشتر نیز انجام دهیم . انجام حرکات بیشتر می تواند در مجموع ست ها تعداد قابل ملاحظه ای تکرار باشد و فشار تمرینات شما را افزایش دهد.(با نظر مربی)
۲٫در بین ست ها تمرین اضافی انجام دهید
اگر شما در حین تمرین هستید می توانید بین ست ها از یک حرکت دیگر نیز استفاده کنید که عضلات هدف آن با عضله ای که از قبل بر روی ان در حال تمرین هستید فرق دارد . برای مثال شما در حین اجرای تمرین اسکات هستید . می توانید بین این تمرین تمرین شنا سوئدی را اجرا نمایید که عضلات کمربند شانه ای شما را درگیر می نماید.
۳٫استراحت بین ست ها را کم کنید
در مطالعه ای که در سال ۲۰۱۱ در مجله قدرت انجام شد نشان داده شد فرایند چربی سوزی در افرادی که بین ست ها ۱ دقیقه استراحت می کنند بیشتر از ورزشکارانی است که ۳ دقیقه استراحت می کنند .
۴٫روی عضلات بزرگ بیشتر تمرکز کنید
محققان برزیلی ذریافتند ۷۵ درصد بیشتر چربی سوزی در تمرین عضلات بزرگ نسبت به عضلات کوچک اتفاق می افتد.هر چقدر توده عضلانی بزرگتری را در تمرینات درگیر کنید چربی سوزی بیشتری خواهید داشت.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه