پروتئین وی موجب رشد همه چیز می شود

پروتئین وی موجب رشد همه چیز می شود

1 8 پروتئین وی موجب رشد همه چیز می شود

اگر موقع تمرین زانو درد دارید بهتر است مصرف پروتئین وی خود را دو برابر کنید.

تحقیقی منتشر شده در اسکاندیناوی نشان داد که مصرف پروتئین وی می تواند سایز تاندون ها را افزایش دهید از لحاظ نظری موجب محافظت زانو از آسیب می شود. در این آزمایش محققان دو گروه از ورزشکاران مرد را که سه بار در هفته به مدت ۳ ماه تمرینات پا انجام می دادند را مورد بررسی قرار دادند. گروهی ۲۰ گرم پروتیئن وی هیدرولیز را در حین تمرین خوردند و گروه دیگر کربوهیدرات مصرف کردند. پس از ۱۲ هفته گروه پروتئین نه تنها رشد بیشتری در عضلات خود مشاهده کردند بلکه سایز رباط زانو آنها نیز افزایش یافت. چون هیپرتروفی تاندون می تواند فشار بافت همبند را در طول تمرین کم کند، پروتئین وی یک پیش نیاز برای زمان بهبودی از آسیب می باشد و به احتمال زیاد با مصرف روزانه آن به سلامتی مفصل نیز کمک می کند.

شیر طلایی

یک معجون فوق العاده برای جلوگیری از سرماخوردگی

شیر طلایی (به خاطر رنگش، خواص سلامتی آن و بر گرفته از زردچوبه) یک ماده مغذی عالی برای بالا بردن سیستم ایمنی بدن در این فصل سرد است. یک لیوان شیر، یک عدد چوب دارچین، یک دوم قاشق چایخوری زردچوبه، یک دوم زنجبیل خورد شده و یک مقدار ناچیز فلفل سیاه را به مدت ده دقیقه بجوشانید. آن را در یک لیوان از صافی عبور دهید و با عسل میل کنید.

خبر خوبی که داریم این است: کسانی که ورزشکارند از مریضی سریع تر رها می شوند و علائم کمتری را نسبت به افراد بی تحرک تجربه می کنند. بر اساس تحقیقاتی که سال ۲۰۱۱ انجام شده اطلاعات جالبی درباره سرماخوردگی و تمرین کردن در دوره آن به دست آمده است که در قالب پرسش و پاسخ از محققان آن می توانید در جریان نتایج قرار بگیرید.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه