معرفی شرکت MusclePharm (MPh)

معرفی شرکت MusclePharm (MPh) 

شرکت ماسل فارم MusclePharm (MPh) یک شرکت تجاری عادی نیست. ما با تناسب اندام زندگی می‌کنیم، و به سبک زندگی ورزشکاران کاملاً احاطه داریم. من و گروه اجرائیم برای آنکه اطمینان حاصل کنیم که دیدگاه‌هایمان صحیح و قانونی است بر طبق یک بیانیه‌ی ماموریت با هم همکاری می‌کنیم. این قول ما به شما ورزشکارانی است که به ما اعتماد دارید.

قیمت و خرید محصولات اصلی شرکت ماسل فارم ام پی

muscle pharm bodybuilding98 معرفی شرکت MusclePharm (MPh)

بیانیه ماموریت ام پی:

توسعه و عرضه‌ی سالم‌ترین مکمل‌های ورزشی با پیشرفته‌ترین نظارت‌های علمی به بازار تا حد امکان. هدف از تولید هر یک از محصولات ماسل فارم باید این باشد که عملکرد ورزشکاران، توانائی و سلامت عمومی آنها را بدون استفاده از مواد غیرمجاز افزایش داده و بهبود بخشد. فلسفه‌ی تیم ما این است که هر محصول دارای فرمولی است که ما بعنوان ورزشکاران حرفه‌ای قدیمی به آن اعتقاد داشته و آن را هر روز استفاده می‌کنیم.

برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه کنید


اگر شما این مقاله را می‌خوانید این شانس وجود دارد که یک ورزشکار از هر نوع رشته‌ای باشید، یک ورزشکار حرفه‌ای، یک ستاره ورزشی دانشگاهی، یک رقابت کننده آماتور، یک ورزشکار آخر هفته یا کسی که فقط به سلامت و تناسب اندام خود اهمیت می‌دهد. شما همچنین از اهمیت مکمل‌های غذایی ورزشی در توسعه و حفظ توانائی و سلامت ماهیچه‌ها، عملکرد کلی و حتی بهبود بدن‌تان بعد از ورزش آگاهید. مشکل اینجاست که صنعت تغذیه ورزشی دارای نظام ثابت و مشخصی نیست و براساس دست‌مایه گرفتن غفلت و جهالت یکسری جوانان ورزشکار توسط شرکت‌ها شکل گرفته است. آنها معمولاً در ادعاها و تأثیرگذاری محصولات خود یا بیش از حد غلو می‌کنند و یا آنرا بطور کامل منتقل نمی‌کنند. متاسفانه بسیاری از ورزشکاران این مسئله را خیلی دیر تشخیص می‌دهند و با این کار سالمتی، اعتبار، شغل و یا هر سه را به مخاطره می‌اندازند.

در سال ۲۰۰۳ هنگامی که من برای Indianapolis Colts بازی می‌کردم از مکمل‌های ورزشی مورد استفاده خودم کاملاً ناامید شدم. آنها نه تنها طبق قولی که داده بودند به عملکرد من کمکی نمی‌کردند بلکه آنرا دچار ضعف و تأخیر می‌نمودند و حتی باعث ایجاد مشکلاتی در زمینه فوتبال برای من شدند. بعد از آنکه مربی‌ام از من خواست که مصرف مکمل‌های بازاری (که در تبلیغات خود یا غلو می‌کردند و یا کارکرد آنرا بخوبی اطلاع‌رسانی نمی‌کردند) را متوقف کنم، من پی به وظیفه خود در زندگی را بردم و اینگونه بود که شرکت ماسل فارم (ام پی) را تأسیس کردم.

بعنوان یک ورزشکار حرفه‌ای، هیچ چیز سد راه من در شغلم نمی‌شود. به همین علت است که میلیون‌ها دلار در این زمینه سرمایه‌گذاری کرده‌ام وگروهی از بهترین دانشمندان، پزشکان، محققین، مربیان و ورزشکاران را گردآوری نموده‌ام. خواسته ما این است که یک خط تولید عالی و ویژه از محصولات غذایی ورزشی تهیه کنیم که سالم بوده، عاری از مواد اولیه غیرمجاز باشد و تحت سخت‌گیرانه‌ترین شرایط بازار امروزی آزمایش شده مورد تأیید قرار گیرند.

من مفتخرم که بگویم در شرکت Muscle Pharm  ما تنها یکسری محصولات را تولید و به فروش نمی‌رسانیم، ما سبک زندگی را می‌سازیم. MP روند زندگی روزانه ماست. ما نتایج MP را در زندگی خودمان و همچنین در زندگی ورزشکاران حرفه‌ای که از محصولات ما استفاده نموده و بر کیفیت آن صحه می‌گذارند، می‌بینیم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه