معرفی شرکت الیمپ

معرفی شرکت الیمپ 

شرکت Olimp (الیمپ): كمپاني الیمپ در ۱۹۹۰ تأسيس شده و به سرعت پله هاي ترقي را در بازار هاي اروپايي طي كرده و حالا الیمپ يكي از تأثيرگذار ترين توليدكنندگان مواد نيروزا در دنيا می باشد. الیمپ خود را موظف به ساختن زندگي راحت تر، قوي تر و با سلامت بيشتر براي مشتريان خود مي داند.

olimp 300x145 معرفی شرکت الیمپ
معرفی شرکت الیمپ

خرید و قیمت محصولات شرکت و برند الیمپ

آزمايشگاه هاي كنترل كيفيت كه در كارخانه الیمپ مستقر هستند، بر اساس استاندارد هاي ISO 2200 و HACCP فعاليت مي كنند و با توجه به قوانين GMP كيفيت توليدات را كنترل مي كنند و کمپانی الیمپ مفتخر است كه از معدود كمپاني هايي می باشد كه گواهينامه ي GMP را دريافت كرده است.

كيفيت
الیمپ كيفيت را تضمين مي كند؛ چراكه:
تمام كاركنان الیمپ هدف خود را بر توليد محصولي با كيفيت متمركز كرده‌اند.
نه تنها كاركنان الیمپ، بلكه مديران الیمپ نيز با وجود دريافت گواهينامه‌هاي كيفيت، همچنان خود را متعهد به تمرين براي بهتر شدن مي‌دانند.
هركدام از محصولات الیمپ بر اساس مقررات و شرايط سيستم كنترل كيفيت محصول توليد مي‌شوند.
سيستم كنترل كيفيت مجموعه الیمپ، كار خود را از ابتدايي ترين مراحل توليد آغاز و تا بسته بندي و ارسال محصول، ادامه مي‌دهد.
سيستم كنترل كيفيت الیمپ، نه تنها تحت نظر بازرسان قرار دارد، بلكه مجموعه مديريتي نيز به طور مستقيم بر مراحل توليد و پس از آن نظارت مي‌كند.
از مواد اوليه تا محصول نهايي، همگي در آزمايشگاه هاي مجهز تست مي‌شوند.

تحقيق و توسعه شرکت الیمپ و معرفی شرکت الیمپ

محصولات الیمپ تنها بر اساس مواد خام مرغوب توليد مي‌شوند.

توليدات حاصل از آزمايشگاه هاي الیمپ تحت تأثير هيچ گونه تغيير در بازار عمل نمي كنند؛ بلكه بر آن‌ها تأثير هم می‌گذارند!
الیمپ اولين كمپاني در دنيا است كه تكنولوژي مگاكپسول (Mega caps®/Mega Capsules®) را به خدمت گرفته است تا استفاده از دوزهاي بالا را با استفاده از يك بار مصرف (به شكل كپسول) ميسر كند. توليد اين‌گونه مواد به پروسه ي زماني طولاني و تكنولوژي بالايي نياز دارد كه الیمپ به خاطر احترام به خواسته هاي مشتريان، به عشق و جان، سختي‌ها را طي مي‌نماید.

مشتري عزيز، شما براي الیمپ مهم‌ترين هستید!

و اين دليلي است كه الیمپ هميشه از بهترين مواد اوليه براي توليدات محصولات خود در سطح جهاني استفاده مي‌نماید. منابع با كيفيت پروتئين، آمينو اسيد و كربوهيدرات هاي الیمپ، از جمله معدود منابع استاندارد و با درصد خلوص قابل قبول براي توليد مواد نيروزا هستند كه اين مساله، الیمپ را از سايرين متمايز مي‌كند و حسن نيت الیمپ را به شما نشان مي‌دهد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه