شرکت ترک نوتریشن (Trec Nutrition)

 شرکت ترک نوتریشن (Trec Nutrition) 

شرکت ترک نوتریشن (Trec Nutrition): تاریخچه TREC NUTRITION مربوط به ایالات متحده می‌باشد و بیش از ۱۳ سال است که دفتر مرکزی این شرکت در نیویورک بوده و اقدام به فروش مکمل ها و محصولات ورزشی می‌کند. پیشتر طرحهای استراتژیک بیان داشتند که لهستان مکان ایده‌آل برای تولید محصولات در اروپای مرکزی و شرقی بود. با این حال، به دلیل تقاضا و علاقه به محصولات با کیفیت در لهستان، شرکت تغییراتی را ایجاد کرد و بسته‌بندی را تغییر داده و محصولاتی را نیز به ایالات متحده ارسال می‌کردند.

Trec Nutrition bodybuilding98 شرکت ترک نوتریشن (Trec Nutrition)

(Trec Nutrition)آشنایی با برند ترک نوتریشن

 شرکت ترک نوتریشن (Trec Nutrition)
این تقسیم وظایف شرکت در لهستان از سال ۲۰۰۱ انجام گرفته و منجر شده‌اند که TREC NUTRITION به یکی از بهترین برندها در هلند تبدیل شود. این محصولات از فناوری‌های پرهزینه و فرمولهای پیشرفته استفاده می‌کنند.

از زمان آغاز فعالیت، شرکت در بزرگترین بندر لهستان با نام GDYNIA فعالیت کرده است. انتخاب این منطقه به عنوان مرکز تولید به دلیل ساختار اقتصادی منطقه می‌باشد و

هزینه و زمان انتقال محصولات از شرکت به سایر کشورها توسط دریا کاهش می‌یابد.

علاوه بر گسترش در لهستان، این شرکت با سایر شرکتها در کشورهای دیگر نیز همکاری کرده و محصولات خود را به بازارهای جهانی ارسال می‌کند. امروزه، محصولات ترک نوتریشن (Trec Nutrition) نه تنها در انگلستان و ایرلند به فروش می‌رسند بلکه در کشورهای نظیر فرانسه، آلمان، بلغارستان، هلند، اسپانیا، سوئد، ایتالیا، قبرس، اوکراین، فرانسه و گینه نیز موجود می‌باشند. این شرکت به سرعت فعالیتهای صادراتی خود را گسترش داده است.

برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه کنید


فعالیت های ترک نوتریشن (Trec Nutrition) همواره در حال پیشرفت هستند و این شرکت با استفاده از قیمتهای رقابتی و ایجاد رضایتمندی به دنبال افزایش فروش می‌باشد. فعالیتها و اقدامات منجر شده‌اند که این شرکت تاکنون موفق باشد.

مدیریت ترک نوتریشن (Trec Nutrition) نیز همواره برای مجاز بودن و ایمنی محصولات تلاش می‌کند و بدین دلیل است که شرکت بهترین محصولات را ارائه می‌دهد. برای ما، بالاترین ارزش سلامت انسان می‌باشد و برای دستیابی به این هدف از بهترینها استفاده می‌کند. به مدت ۱۳ سال است که TREC در سازمانهای ورزشی مختلف در لهستان شناخته شده می‌باشد. این شرکت همچنین از مقررات بهداشتی و سلامتی داخلی و همچنین EFSA پیروی می‌کند.

علاوه بر نگرانی در مورد کیفیت و امنیت محصولات، این شرکت سایر جنبه‌ها را نیز در نظر گرفته و برای افزایش ایمنی و بهداشت محصولات تلاش می‌کند.

به عنوان یکی از شرکتهای برتر در این صنعت، TREC نه تنها از بدنسازهایی نظیر توماس بوبروسکی و دیوید گلر حمایت می‌کند بلکه در از سایر ورزشها نیز حمایت می‌کند. در سال ۲۰۰۶ TREC اسپانسر اصلی تیم راگبی آرکا گدنیای لهستان بود. شایان ذکر است که این شرکت از قهرمان تایلندی، ماریوز سیسلینسکی موای نیز حمایت می‌کند.

 شرکت ترک نوتریشن (Trec Nutrition)

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه