اکستریم وی دلوکس بادی اتک | Body Attack Extreme Whey Deluxe – 2,3 kg

اکستریم وی دلوکس بادی اتک | Body Attack Extreme Whey Deluxe – 2,3 kg

بادی اتک اکستریم وی دلوکس یک مولتی پروتئین وی است که ترکیبی از پروتئین وی ایزوله شده، پروتئین وی غلیظ شده و پروتئین وی هیدرولیز شده می‌باشد.

Body Attack Extreme Whey Deluxe 23 kg 207x300 اکستریم وی دلوکس بادی اتک | Body Attack Extreme Whey Deluxe   2,3 kg

این محصول یک مولتی پروتئین وی می‌باشد که به حفظ و رشد عضلات کمک می‌کند.

برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه کنید

اکستریم وی دلوکس بادی اتک | Body Attack Extreme Whey Deluxe – 2,3 kg
مشخصات
بادی اتک اکستریم وی دلوکس یک مولتی پروتئین وی است که ترکیبی از پروتئین وی ایزوله شده، پروتئین وی غلیظ شده و پروتئین وی هیدرولیز شده می‌باشد.

بادی اتک اکستریم وی دلوکس و مواد مغزی منتخب آن، برای تقویت و استقامت ورزشکارانی استفاده می‌شود که در زمان تمرینات شدید ورزشی، از میزان انرژی و متابولیسم پروتئین بالایی برخوردار می باشند. این مولتی پروتئین وی، پروتئین‌هایی با ارزش بیولوژیکی بالا، و دارای تمامی اسیدهای آمینه ضروری را در اختیار بدن قرار می‌دهد که پس از یک تمرین سخت، بدن و عضلات برای افزایش قدرت و حفظ پروتئین‌های موجود در عضلات به آنها نیاز دارد. علاوه بر این، ورزشکارانی که خود را برای مسابقات آماده می‌کنند، از این طریق می‌توانند ویتامین‌های ضروری ای را جهت حفظ انرژی، متابولیسم پروتئین‌ها و عملکرد دستگاه ایمنی بدن در سطح عادی دریافت نمایند. به علاوه با استفاده از روش‌های تولیدی مدرن می‌توان مواد مغذی غیرضروری همچون کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها را حذف نمود.

این روش‌های تولیدی که مواد مغزی مورد نظر را حفظ می‌کنند از سویی برای مقدار انرژی بالا (۸۰ گرم پروتئین به ازای ۱۰۰ گرم پودر) موجود در بادی اتک اکستریم وی دلوکس، متناسب به شمار می‌آیند. علاوه بر این، پروتئین وی یکی از پروتئین‌های رژیم غذایی با ارزش بیولوژیکی بالا می‌باشد. اسیدهای آمینه موجود در پروتئین وی از نسبت‌های مشابه اسیدهای آمینه پروتئین‌های موجود در بدن برخوردارند. بنابراین، بادی اتک اکستریم وی دلوکس را می‌توان به نحوی مطلوب برای سنتز پروتئین‌های بدن و به ویژه برای رشد عضلات استفاده نمود.

مواد دیگری نیز در بادی اتک وی دلوکس فعال می‌باشند: بادی اتک اکستریم وی دلوکس محتوی اسیدهای آمینه شاخه‌دار BCAA و ال-گلوتامین است که اصولاً در زمان ذخیره انرژی در عضلات در بدن حضور می‌یابند. بدن فردی که از بادی اتک اکستریم وی دلوکس استفاده نموده است حاوی بیش از ۷,۰۰۰ میلی‌گرم BCAA می‌باشد که از سویی به عنوان اسیدهای آمینه زنجیره‌ای شاخه‌دار ال-لوسین، ال-ایزولوسین و ال-والین شناخته می‌شوند. این اسیدهای آمینه از جمله اسیدهای آمینه ضروری به شمار می‌روند که بدن انسان به تنهایی قادر به ساخت آن‌ها نمی‌باشد. به موجب این دلیل این اسیدها احتمالاً در برنامه غذایی روزانه بدن از بین نمی‌روند. همچنین ال-گلوتامین افزوده شده (۵/۱ گرم به ازای ۳۰ گرم پودر) نسبتی از اسیدهای آمینه شاخه‌دار BCAA در بدن است و نقشی مهمی در انرژی و متابولیسم پروتئین ایفا می‌کند.

سایر مواد تشکیل‌دهنده بادی اتک اکستریم وی دلوکس شامل آنزیم‌های لاکتوز افزوده شده، لاکتوز (۳ میلی‌گرم/۳۰ گرم پودر)، مهمترین‌های ویتامین‌های گروه B و آنتی‌اکسیدان‌ها، اسید اسکوربیک و ویتامین E می‌باشند که از بدن و سلول‌های عضلانی در برابر استرس اکسیداتیو حفاظت می‌کنند. به ویژه ورزشکاران در زمان اتمام تمرینات سخت و سنگین به موجب فعالیت متابولیکی و فیزیکی بالا به مقادیر بیشتری از ویتامین‌ها نیاز دارند. بادی اتک اکستریم وی دلوکس پروتئین‌ها و ویتامین‌های ضروری را در اختیار بدن قرار می دهد که می‌توانند پس از انجام تمرینات استقامتی سنگین مؤثر باشند.

اسیدهای آمینه شاخه‌دار BCAA
اسیدهای آمینه BCAA از جمله اسیدهای آمینه زنجیره‌ای شاخه‌دار می‌باشند. آن‌ها سه اسید آمینه ضروری ال-لوسین، ال-ایزولوسین و ال-والین را دربرمی‌گیرند. این اسیدهای آمینه از سویی به عنوان اسیدهای آمینه پروتئین‌زا شناخته می‌شوند چرا که بدن می‌تواند این آسیدهای آمینه را به پروتئین‌های بدن تبدیل نماید.

این محصول با چه محصولاتی بهترین عملکرد را به شما می‌دهد؟
بادی اتک اکستریم وی دلوکس در ترکیب با محصول بادی اتک منیزیم به علاوه کلسیم ، یک مکمل مواد معدنی، می‌تواند به حفظ عملکرد عادی عضلات کمک کند.
بادی اتک اکستریم وی دلوکس در ترکیب با محصول بادی اتک انرژی لودر قبل و بعد از تمرینات ورزشی، انرژی مورد نیاز تمرینات سخت ورزشی را در اختیار بدن و عضلات بدن قرار می‌دهد.
بادی اتک اکستریم وی دلوکس در ترکیب با محصول بادی اتک ماکا ۳۰۰۰ می‌تواند مؤثر واقع شود، یک مکمل متداول رژیم‌های غذایی که در آمریکای جنوبی به عنوان ماده نیروبخش شهرت دارد.

طریقه مصرف : ۳۰ گرم از پودر را با ۳۰۰ میلی‌لیتر شیر کم چرب (۵/۱% چربی) ترکیب نمایید.
حجم : ۲۳۰۰ گرم
عناصر سازنده (به عنوان مثال خامه شکلاتی) : مقادیر بسته به طعم‌های مختلف متنوع می‌باشند.
پروتئین وی (۵/۸۳%) (پروتئین وی ایزوله میکرو فیلتر شده، پروتئین وی ایزوله با تبادیل یونی، پروتئین وی غلیظ شده اولترافیلتر شده، پروتئین وی غلیظ شده با تبادل یونی، پروتئین وی هیدرولیز شده) با پودر کاکائو کم‌چرب، ال-گلوتامین (۵%)، طعم‌دهنده، غلظت‌دهنده: صمغ گزانتان، امولسیفایر لستین سویا، شیرین‌کننده: اسسولفام پتاسیم، ال-اسکوربیک اسید، نیکوتین‌آمید، دی ال-آلفا-توکوریل استات، کلسیم دی پنتوتنات، لاکتاز (کمتر از ۱%)، پیریدوکسین هیدروکلراید، ریبوفلاووین، تیامین، اسید فولیک، دی-بیوتین، سیانوکوبالامین محتوی بتا-لاکتوگلوبولین، گلیکوماکروپپتید، آلفا-لاکتاآلبومین، لاکتوفرین و ایمنوگلوبولین جی ترکیب شده است.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه