ال-کارنیتین مایع بادی اتک ۲۰۰۰ – ۵۰۰ میلی‌لیتر | Body Attack L-Carnitine Liquid 2000 – 500ml

ال-کارنیتین مایع بادی اتک ۲۰۰۰ – ۵۰۰ میلی‌لیتر | Body Attack L-Carnitine Liquid 2000 – 500ml

 این محصول می‌تواند مکملی ایده‌آل برای تمامی افرادی می باشد که مقدار کافی ال-کارنیتین را از طریق برنامه غذایی روزانه دریافت نمی‌کنند.

Body Attack L Carnitine Liquid 2000 500ml 156x300 ال کارنیتین مایع بادی اتک 2000   500 میلی‌لیتر | Body Attack L Carnitine Liquid 2000   500ml

ال-کارنیتین مایع بادی اتک ۲۰۰۰ به همراه ویتامین C یک مایع غلیظ شده است که می‌توان آن را پیش از ورزش و در حین انجام ورزش یا در دوره رژیم غذایی مصرف نمود.

برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه کنید

ال-کارنیتین مایع بادی اتک ۲۰۰۰ – ۵۰۰ میلی‌لیتر | Body Attack L-Carnitine Liquid 2000 – 500ml

مشخصات

این محصول، مکملی ایده‌آل برای تمامی افرادی می باشد که مقدار کافی ال-کارنیتین را از طریق برنامه غذایی روزانه دریافت نمی‌کنند. به عنوان مثال برای ورزشکارانی که متابولیسم انرژی بالایی دارند یا افرادی که یک رژیم غذایی پر کربوهیدرات را ترجیح می‌دهند و از این جهت گوشت مصرف نمی‌کنند.

این مکمل محتوی ۲۰۰۰ میلی‌گرم ال-کارنیتین است که دارنده مهر کیفیت کارنیپور نیز می‌باشد. افرادی که از رژیم‌های غذایی استفاده می‌کنند در زمان کاهش وزن طبق یک رژیم کم-کالری، مقادیر محدودی ال-کارنیتین را دریافت خواهند کرد، در این شرایط این مکمل غذایی می‌تواند برای آن‌ها بسیار مفید باشد.

ال-کارنیتین مایع بادی اتک ۲۰۰۰ چه تأثیرات دیگری دارد؟
این محصول همچنین حاوی ویتامین C محلول در آب است که احتمالاً به عملکرد طبیعی متابولیسم انرژی کمک می‌کند. سهمیه روزانه (۴۰ میلی‌لیتر) شامل ۴۸۰ میلی‌گرم ویتامین C است که تقریباً معادل ۲۵۰ گرم انگور سیاه خارجی یا نیم کیلو کیوی می‌باشد.
منابع غذایی اصلی ویتامین C در میوه‌ها و سبزیجات تازه یافت می‌شوند. در صورتی که این مواد به طریقه صحیح ذخیره و فرآورده (به عنوان مثال پخته) نشوند، مقادیر قابل ملاحظه‌ای از ویتامین‌ها از بین می‌روند و به صفر می‌رسند. به همین دلیل است که اکثریت سبزیجات خام بایستی در این رژیم‌ غذایی گنجانده شوند.
برای آن گروه از افرادی که به خوردن سبزیجات و میوه‌های خام علاقه ندارند، ال-کارنیتین مایع بادی اتک محتوی ویتامین C می‌تواند مکملی برای رژیم آن‌ها باشد و از این جهت متابولیسم انرژی می‌تواند به سطح تعادل طبیعی و سالم بازگردد. ویتامین C نه تنها برای هورمون‌های استرس تازه تولید شده در زمان انجام اعمال ورزشی الزامی است، بلکه نقشی مهمی در حفاظت از سلول‌ها در برابر استرس اکسیداتیو ایفا می‌کند.
استرس اکسیداتیو و رادیکال‌های آزاد که سلول‌ها و سیستم ایمنی بدن را تضعیف می‌کنند، در زمان افزایش فعالیت عضلانی، خصوصاً در حین انجام تمرینات ورزشی تولید می‌شوند.

ال-کارنیتین چیست؟
بخش عمده‌ای از ال-کارنیتین، این ماده مغزی شبه ویتامین، به شکل گوشت، ماهی و محصولات لبنی از طریق برنامه غذایی روزانه به بدن وارد می‌شود. این مقدار تقریباً ۳۰ میلی‌گرم در روز در برنامه‌های غذایی طبیعی متنوع می‌باشد. بدن یک فرد به صورت روزانه در حدود ۱۵ میلی‌گرم ال-کارنیتین را غالباً در بافت عضلات، قلب، کبد، کلیه‌ها، سیستم ایمنی و گلبول‌های قرمز خون تولید می‌کند. ال-کارنیتین متصل به متابولیسم انرژی است و به همراه سایر ویتامین‌ها نقشی کلیدی در متابولیسم چربی دارد.

کدام محصولات می‌توانند به بهترین نحو با این مکمل غذایی ترکیب شوند؟
این محصول در ترکیب با ویتامین ب کمپلکس بادی اتک می‌تواند افزایش نیاز به ویتامین‌ و افزایش متابولیسم انرژی را تأمین می‌کند که در زمان انجام فعالیت‌های ورزشی سنگین مورد نیاز می‌باشند. این محصول در صورتی که با پروتئین پاور ۹۰ بادی اتک مصرف شود به افزایش توان و حجم عضلات در مراحل خاصی از تمرینات ورزشی کمک می‌کند (به عنوان مثال در زمان انجام رژیم غذایی و مرحله افزایش توان عضلات). در ترکیب با محصول کراتین ۱۰۰% خالص بادی اتک– ۲۴۰ کپسول- عملکرد مقاومتی فعالانه را در طول بارگیری‌های قدرتی سریع و سنگین افزایش می‌دهد.

طرز تهیه : ۳۰ دقیقه قبل یا بعد از انجام تمرینات ورزشی، ۲۰ میلی‌لیتر از این مکمل را با ۲۰۰ میلی‌لیتر آب ترکیب کنید (ظرف اندازه‌گیری ضمیمه محصول می‌باشد). تأکید می‌شود بیش از میزان توصیه شده مصرف نشود.

حجم محصول : ۵۰۰ میلی‌لیتر

مواد تشکیل‌دهنده : آب، ال-کارنیتین لونزا (۷/۶%)، فروکتوز، مواد اسیدی‌کننده: اسید لاکتیک، اسید اسکوربیک، طعم‌دهنده، نگهدارنده: سوربات پتاسیم، شیرین‌کننده: سیکلامات سدیم، اسسولفام کی، ساخارین، امولسیفایر کننده: مونو و دی گلیسریدهای اسیدهای چرب.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه