الگوسازی با آرنولد

الگوسازی با آرنولد

الگوسازی با آرنولد

نمی دانم که این روز ها از جهت تمرین و برای پیشرفت به چه کسی می توان اطمینان کرد . آنچه نیاز دارم را باید از چه کسی بیاموزم ؟ شاید این سوال خیلی از شما باشد !

arnold ff الگوسازی با آرنولد
الگوسازی با آرنولد

منابع بسیار مختلفی برای کسب اطلاعات در مورد چگونگی ساختن بدنتان قابل دسترس است . از جمله نشریات بدنساز ، ولی من می دانم منظور شما دقیقا چیست .

اینکه با وجود صداهای بسیار ، باید به چه کسی گوش دهید ؟ به همین خاطر است که باور دارم باید یک الگوی مشخص داشته باشید و این بهترین راه است برای اینکه در مسیر درستی قرار بگیرید و جهت موفقیت پیش بروید .

رگ پارک ، قهرمان بی چون و چرای بدنسازی دهه ۱۹۵۰ الگوی من بود . او عضلات حجیم و ظاهر هرکول مانندی داشت که من هم بدنبالش بودم . بنابراین تلاش کردم به شیوه او تمرین کنم . همچنین او وارد دنیای سینما و تجارت شد . در نهایت با مطالعه اینکه چطور توانست به اهدافش برسد ، به قدم هایی که برای موفقیت خود نیاز داشتم ، دست یافتم . شما هم باید الگویی را انتخاب کنید که می خواهید مثل او باشید ، ولی در عین حال باید شباهت های ژنتیکی هم با او داشته باشید . مثلا اگر به طور طبیعی بدن لاغری دارید ، کسی مثل فرانکو کلمبو یا رونی کولمن را به عنوان الگو انتخاب نکنید در حالی که فرانک زین و فلکس ویلر الگوی مناسب تری برایتان خواهد بود . الگوی شما می تواند الهام بخش شما باشد . همچنین عملکرد او راهنمای شما برای اینکه به اهداف خود در ورزش دست یابید .

ولی فراتر از آنچه یک الگوی می تواند برای بدنتان انجام دهد . اشتیاق و انرژی مثبتی که برای ذهن و روان شما دارد، مهم است .

مهم تر از موفقیت هایی که رگ پارک در عرصه های مختلف داشت ، شخصیت انسانی اش بود . او باعث شد من بدنبال چیزی بیش از ثروت و شهرت باشم . اینکه دینم را به بدنسازی دنیا ادا کنم و حالا این ماموریت اصلی من است . او هنوز هم قهرمان اصلی من است و همواره هم خواهد بود .

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه