استیکو : اسکن سه بعدی بدن

استیکو : اسکن سه بعدی بدن

styku product استیکو : اسکن سه بعدی بدن

مترهای اندازه گیری دستی قدیمی را دور بریزید. ما همگی خطاهای اندازه گیری های دستی انسان را می دانیم. استیکو ۷۶ درصد دقیق تر از اندازه گیری های دستی متخصصان با مهارت می باشد.

کار با این نرم افزار ساده است. به سادگی روی میز چرخان می ایستید و ۳۰ ثانیه پلت فرم می چرخد. اسکیتو طی یک فرایند بیخطر و بی ضرر عکس های مادون قرمز با وضوح بسیار بالا در عرض چند ثانیه از بدن می گیرد.

این گجت روی قدرتمندترین دوربین سه بعدی جهان ساخته شده است که کمتر از ۳۰ ثانیه میلیون ها نقطه اطلاعاتی را از بدن می گیرد. میز چرخشی اتوماتیک آن ۳۶۰ درجه می چرخد تا از تمام بدن عکس گرفته شود.
نرم افزار حسی و مولتی پلتفرم

17587222 1343136449110494 5388366480939155456 n استیکو : اسکن سه بعدی بدن

برنامه استیکو به حرفه ای ها این توانایی را می دهد تا اسکنی از کل بدن بگیرند، مدل های ۳ بعدی را ببینند، اندازه گیری کنند و تغییرات در بدن را دنبال کنند، اندازه گیری های سلامتی و فیتنس را محاسبه کنند و کارهای بسیار دیگری.

این برنامه با ویندوز ۸ سازگار است و دارای صفحه نمایشی لمسی می باشد. استیکو از ۶۰۰ عکس مادون قرمزی که در چند ثانیه می گیرد یک مدل سه بعدی می سازد این مدل سه بعدی می تواند بچرخد و بزرگنمایی شود تا هر قسمت از بدن را با جزییات ریز مورد ارزیابی قرار دهد.

این نرم افزار هم اکنون در بازار جهانی موجود می باشد.

پراما : باشگاه پلت فورم فیتنس گروهی

کفپوش + نور + موزیک + سنسور + آی پد + برنامه نویسی

پاراما توسط شرکت پاوی جیم (Pavigym) با یک تجربه تمرین با تکنولوژی بالا برای کلوپ های فیتنس در کشور اسپانیا بوجود آمد.

سیستم گروهی و تعاملی کفپوش و دیوار های حساس به فشار، با ترکیب نورپردازی LED و صداسازی،

ورزشکاران را در یک محیط تمرینی بی نظیر هدایت می کند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه