آمینو گوشت مایع بادی اتک | Body Attack Beef Amino Liquid 1000ml

آمینو گوشت مایع بادی اتک | Body Attack Beef Amino Liquid 1000ml

این محصول یک اسید آمینه مایع است که محتوی عناصر ضروری گوشت می‌باشد. این مکمل برای افرادی ایده‌آل است که از طریق رژیم غذایی روزانه پروتئین کمتری دریافت می‌کنند، یا مفاصل آن‌ها تحت تمرین‌های ورزشی سنگینی قرار دارند.

Body Attack Beef Amino Liquid 1000ml 166x300 آمینو گوشت مایع بادی اتک | Body Attack Beef Amino Liquid 1000ml

مشخصات

این محصول حاوی اسیدهای آمینه‌ ال-هیدروکسی‌پرولین، ال-هیدروکسی‌لیزین، ال-پرولین و ال-گلیسین‌ است که از گوشت مشتق شده‌اند. این ۴ اسید آمینه برای سلامتی و پایداری متابولیسم غضروف‌ها ضروری هستند و با غلظتی بسیار بالاتر از غذاهای معمولی در این مکمل غذایی حضور دارند. هر فرد برای دریافت ۱۰ گرم پروتئین در روز می‌بایست در حدود ۳ لیوان شیر بنوشد یا ۲ کیلوگرم سیب‌زمینی بخورد. افزون بر این، ال-هیدروکسی‌پرولین و هیدروکسی‌لیزین به میزان بسیار ناچیزی در گوشت، شیر، حبوبات و سیب‌زمینی یافت می‌شوند. بنابراین، این مکمل بادی اتک برای افرادی مناسب است که از طریق رژیم غذایی روزانه خود پروتئین کمتری دریافت می‌کنند. یا مفاصل آن‌ها تحت تمرین‌های ورزشی سنگین می‌باشند. این محصول به ویژه برای ورزشکاران و افرادی که ورزش‌های قدرتی و افرادی که ورزش‌های سنگین انجام می‌دهند، مناسب است. به طوری که این افراد از طریق حرکات نامنظم و بلند کردن وزن‌های سنگین، بار زیادی را به مفاصل خویش تحمیل می‌کنند. از آنجا که مکمل‌های پروتئینی احتمالاً منجر به رشد حجم عضلات می‌شوند، بدن فرد از اسیدهای آمینه مایع گوشت در این محصول جهت متابولیسم پروتئین استفاده می‌نماید. بنابراین ۲۰ میلی‌لیتر از این محصول را می‌توان ۳ مرتبه در روز به همراه وعده‌های غذایی روزانه یا بهتر از آن به همراه پودرهای پروتئینی (پروتئین شِیک) در قبل یا بعد از تمرینات ورزشی سنگین مصرف نمود.
مصرف روزانه ۶۰ میلی‌لیتر از این مکمل غذایی محتوی ۳۳ گرم پروتئین و ۱/۲ گرم اسیدهای آمینه زنجیره‌ای شاخه‌دار BCAAوابسته به‌ آن نشئت گرفته از پروتئین بووین کلاژنوز می‌باشد.

برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه کنید

آمینو گوشت مایع بادی اتک | Body Attack Beef Amino Liquid 1000ml
چه عناصر دیگری در لیکوئید آمینو بیف بادی اتک فعال می‌باشند؟
این مکمل غذایی شامل ۴ میلی‌گرم ویتامین B6 به ازای مصرف روزانه می‌باشد. ویتامین B6 یک ماده مغذی حیاتی برای بدن انسان به شمار می‌رود چرا که این ماده در بیش از ۱۰۰ رویه متابولیکی شرکت دارد. در متابولیسم انرژی، این ماده سنتز بدون مشکل و روند انتقال مواد مغذی مهم همچون کربوهیدرات‌ها، چربی‌ها و پروتئین‌ها که بدن جهت رویه‌های متابولیکی پر انرژی به مانند تولید گرما، فعالیت عضلانی و سنتز پروتئین همچون رشد عضلات به آن‌ها نیاز دارد، را تضمین می‌کند. ویتامین B6 همچنین در سایر رویه‌های متابولیکی به عنوان مثال در تشکیل گلبول‌های قرمز خون، انتقال‌دهنده‌های عصبی و احتمالاً در عملکرد معمولی سیستم ایمنی نقشی مهم برعهده دارد. از آنجا که ویتامین B6 نقشی اساسی در متابولیسم پروتئین ایفا می‌کند، و در تنظیم فعالیت‌ هورمونی مشارکت دارد، یکی از مهمترین مواد مغذی در بدنسازی و پرورش اندام به شمار می‌رود.

این محصول با چه محصولاتی بهترین عملکرد را به شما می‌دهد؟
• این مکمل با محصول اسید اسکوربیک به اضافه روی بادی اتک ترکیبی را ایجاد می‌کند که به شکل‌گیری طبیعی کلاژن جهت عملکرد معمول غضروف‌ها منتهی می‌گردد.
• در صورتی که این مکمل با محصول پاور پروتئین ۹۰ بادی اتک ترکیب شود منجر به افزایش ارزش بیولوژیکی شده و به رشد حجم عضلات کمک می‌کند.
• این مکمل غذایی ترکیب مطلوبی با محصول کلسیم بادی اتک به اضافه ویتامین D3 را ایجاد می‌کند، به این علت که کلسیم برای حفظ و نگهداری استخوان‌ها در حالت طبیعی ضروری و ویتامین D برای حفظ عملکرد طبیعی عضلات الزامی می‌باشد.

مواد تشکیل‌دهنده:
هیدرولیزات کلاژن (گوشت)، آب، فروکتوز، مواد اسیدی‌کننده: اسید سیتریک، مواد طعم‌دهنده، مواد نگهدارنده: بنزوات سدیم، مواد شیرین‌کننده: سیکلامات سدیم، اسسسولفام پتاسیم، ساخارین و ویتامین B6

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه